тел. 044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія працює цілодобово

E-mail: petrovelikiy@ukr.net

Центральний офіс

м. Київ, пр. Коломиївський, 20

Ритуальна атрибутика

Різноманітні ритуальні атрибути є невід'ємною частиною похорону. Компанія «Петро Великий» пропонує ритуальні товари і атрибутику вже без малого чверть століття. З ритуальним ассортиментом ви можете ознайомитися ближче, вибравши на нашому сайті магазин, до якого вам найзручніше дістатися міським транспортом.

Зателефонуйте нам, і розкажіть нашим працівникам усе, чого ви потребуєте в цю скорботну для вас хвилину. У наявності є десятки різних ритуальних товарів, які ми запропонуємо за найнижчими цінами в столиці.

Похоронні набори завжди в наших магазинах. Для проведення прощальної панахиди та відспівування покійного обов'язковим є церковний набір. До нього входить: прохідна молитва, вінчик на голову, натільний хрестик, хрест у руку, свічки, для чоловіків іконка зі Спасителем, а для жінок - іконка з Богородицею.

Покривала для похорону ви зможете вибрати разом з нашими продавцями. У нас великий вибір тканин, форм, різних кольорів і розмірів. Телефонуйте нам або приходьте до нас. Ми завжди допоможемо вам підібрати найкращі та якісні ритуальні речі за доступною для вас ціною.