тел. 044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія працює цілодобово

E-mail: petrovelikiy@ukr.net

Центральний офіс

м. Київ, пр. Коломиївський, 20

Ритуальний транспорт

Katafalk-02
Katafalk-03

Рано чи пізно людина, близька нашому серцю і душі, залишає цей світ. Цієї гіркої і важкоїхвилини не уникнув ніхто. Батьки, даруючи дитині життя, вручають їй і смерть. Тому нам всім необхідно з честю і гідністю пережити скорботну хвилину. Щоб проводити померлого з усіма почестями, рідні намагаються влаштувати гідний дорогий похорон. Кожен вважає – у міру своїх можливостей - що на цьому в жодному разі не можна економити.

Компанія «Петро Великий» запропонує Вам VIP-катафалк, який відповідає всім сучасним санітарним нормам і правилам. Це перший в Україні Mercedes-Benz на повітряній подушці представницького класу. Така елітна машина зможе забезпечити процесс перевезення тіла покійної людини, яка була дуже дорага Вам, на найвищому рівні. Елітний транспортний засіб обладнано містким відсіком, в якому може поміститися труна або ж саркофаг будь-якого розміру. Всередині автомобіль обладнаний спеціальними кріпленнями для труни, що перешкоджають його руху під час перевезення. Салон VIP-катафалка обшитий дорогими матеріалами. У автомобілі, крім усього, встановлений кондиціонер для очищення повітря від можливих неприємних запахів.

Сьогодні VIP-катафалк користується великою та все більшою популярністю. Нерідко його замовляють для похорону знаменитостей і високопосадових осіб, для статусних людей, та й просто для тих, хто був дуже дорогий, і важливий своїй родині і близьким.

У багатьох країнах, і насамперед у Європі та США, данною послугою користуються багато людей, у той час як у нас процесс замовлення похоронного автомобіля представницького классу поки лише набирає популярності.  До того ж, для покійного було б дуже важливим знати, що всі, кого він любив і про кого піклувався, також зможуть подбати про його «останню путь» і замовити для перевезення його тіла до місця останнього спочинку таку катафалку у столиці України.

Перед кожним замовленням кожен наш німецький Мерседес, американський Форд, вмісткі Еталони й Пази проходить ретельний технічний огляд на предмет несправностей, які могли б завдати неприємностей у скорботний і відповідальний момент.