Телефонуйте нам 8-200 з будь-якого мобільного оператора України безкоштовно!
8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7


м. Київ, пр. Коломийський, 20

+18 магазинів Правий та Лівий берег

Васильківська

8-200 (безкоштовно з мобільного)

044 361-50-66

044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Ритуальний транспорт

Katafalk-02
Katafalk-03

Рано чи пізно людина, близька нашому серцю і душі, залишає цей світ. Цієї гіркої і важкоїхвилини не уникнув ніхто. Батьки, даруючи дитині життя, вручають їй і смерть. Тому нам всім необхідно з честю і гідністю пережити скорботну хвилину. Щоб проводити померлого з усіма почестями, рідні намагаються влаштувати гідний дорогий похорон. Кожен вважає – у міру своїх можливостей - що на цьому в жодному разі не можна економити.

Компанія «Петро Великий» запропонує Вам VIP-катафалк, який відповідає всім сучасним санітарним нормам і правилам. Це перший в Україні Mercedes-Benz на повітряній подушці представницького класу. Така елітна машина зможе забезпечити процесс перевезення тіла покійної людини, яка була дуже дорага Вам, на найвищому рівні. Елітний транспортний засіб обладнано містким відсіком, в якому може поміститися труна або ж саркофаг будь-якого розміру. Всередині автомобіль обладнаний спеціальними кріпленнями для труни, що перешкоджають його руху під час перевезення. Салон VIP-катафалка обшитий дорогими матеріалами. У автомобілі, крім усього, встановлений кондиціонер для очищення повітря від можливих неприємних запахів.

Сьогодні VIP-катафалк користується великою та все більшою популярністю. Нерідко його замовляють для похорону знаменитостей і високопосадових осіб, для статусних людей, та й просто для тих, хто був дуже дорогий, і важливий своїй родині і близьким.

У багатьох країнах, і насамперед у Європі та США, данною послугою користуються багато людей, у той час як у нас процесс замовлення похоронного автомобіля представницького классу поки лише набирає популярності.  До того ж, для покійного було б дуже важливим знати, що всі, кого він любив і про кого піклувався, також зможуть подбати про його «останню путь» і замовити для перевезення його тіла до місця останнього спочинку таку катафалку у столиці України.

Перед кожним замовленням кожен наш німецький Мерседес, американський Форд, вмісткі Еталони й Пази проходить ретельний технічний огляд на предмет несправностей, які могли б завдати неприємностей у скорботний і відповідальний момент.