8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Проведення громадянської панахиди

Гражданская панахида

Громадянська панахида - одна із найважливіших елементів ритуалу прощання, віддання покійному останньої данини рідними та близькими, колегами, друзями і товаришами по службі, або й просто знайомими.

Для створення траурної урочистої атмосфери може бути задіяною чимале число похоронної прислуги, похоронної атрибутики, спеціального автотранспорту, церемоніального оздоблення. Під час підготовки та проведення громадянської панахиди буває задіяна ціла команда майстрів похоронної справи для розробки, підготовки і проведення церемонії. Професійний організатор ритуалу розробить індивідуальний сценарій проведення громадянської панахиди і похорону з урахуванням усіх побажань родичів. Досвідчений дизайнер оформить зал для прощання. Похоронна прислуга, котра обслуговує громадянську панахиду, одягнена в урочистий одяг, а для музичного супроводу запрошуються професійні музиканти.

По завершенню громадянської панахиди, труна з тілом покійного прямує до кладовища на спеціалізованій катафалці. На цвинтарі організатор і дизайнер створюють особливу урочисту атмосферу похорону: заздалегідь оформляється могила, для опускання труни в могилу застосовується сінгуматор (ритуальнийліфт).  Для прощання – встановлюється красивий і просторний ритуальний шатер, а яма декоруєтьс яштучним зеленим газоном, тощо.