тел. 044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія працює цілодобово

E-mail: petrovelikiy@ukr.net

Центральний офіс

м. Київ, пр. Коломиївський, 20

Організація виносу труни

Вынос 01
Похоронний обряд включає в себе массу традицій, яких прийнято дотримуватися в Україні. Особлива увага при цьому завжди приділялася виносу труни. Опікуватися цим повинні люди, котрі не перебувають у родинних зв'язках з покійним.

Знайти людей для цієї траурної процедури можна серед тих, хто прийшов попрощатися з покійним. Але обтяжувати навіть близьких друзів не завжди зручно і доцільно. Єдиним вірним рішенням у даній ситуації є виклик досвідченої бригади компанії «Петро Великий» для виносу тіла. У нас завжди готова підготовлена ​​бригада, готова взяти на себе ці сумні клопоти, виїхавши за вказаною адресою (на будинку, в морг і т.д.). Це компетентні досвідчені співробітники. У день похорону вони приїдуть за вказаною вами адресою точно і без запізнень. Охайно одягнені і ввічливі чоловіки допоможуть винести тіло з квартири або моргу, супроводжуватимуть катафалку до кладовища або крематорію і допоможуть опустити труну в могилу.

Бригада із виносу тіла нашої похоронної компанії може знадобитися вам також і за необхідності транспортування тіла до моргу. Ми гарантуємо, що наші співробітники швидко приїдуть за вказаною вами адресою.

Якщо вам необхідна бригада для виносу труни, зателефонуйте до нашої диспетчерської служби за телефонами, вказаними на сайті. Для вашої зручності консультанти похоронної служби працюють цілодобово:              (096) 585-50-56; (044) 361-50-66.