8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Ритуальні послуги

Ритуальные товары

Батьки, як би для когось дивно це не звучало, даруючи дитині життя, «вручають» йому і смерть. У кожного свій час ...

Рано чи пізно кожна людина неминуче зіштовхнеться зі смертю. Потрібно просто правильно до цього поставитися і заздалегідь підготуватися.
Як бути родичам і що робити в першу чергу? Де знайти відповіді на всі запитання? Весь комплекс ритуальних послуг - на нашому сайті.

Для цього й існує наша компанія. Щоб питань, пов'язаних з цією дуже непростою ситуацією в житті кожної родини і кожної окремої людини було якомога менше.

В обов'язковому порядку необхідно організувати похорон. Без цього процесу не можна ... не вийде гідно вшанувати пам'ять померлого. Саме через метушню, коли людина не знає що купувати в першу чергу, з ким домовлятися про поминки і де оформити документи, часто й виходять різного роду непорозуміння, які не дадуть спокійно провести покійного в останню путь, викличуть зайву нервозність і небажані ситуації...
Щоб не виникало жодних проблем, необхідно обзавестися надійним помічником в особі похоронного бюро «Петро Великий». Це саме та компанія, яка надає комплексні ритуальні послуги і забезпечує похоронну церемонію усіма необхідними атрибутами.

Ми надамо увесь комплекс ритуальних послуг, організуємо і проведемо жалобні заходи і запропонуємо увесь спектр ритуальних товарів і аксесуарів.

Наш сайт допоможе вам у цьому, тут ви знайдете не лише телефони нашої диспетчерської служби і гарячої лінії, але і всі види сучасних ритуальних послуг, вирішимо разом з вами - кремація або поховання в землю, порадимо організатора і священика, катафалк і бригаду із виносу тіла , підкажемо з труною, вінками, усіма необхідними товарами ритуальної атрибутики, допоможемо в зборі документації, яка підтверджує законність поховання та оформлення свідоцтва про смерть, організуємо відспівування і поминальну трапезу. Без цього траурна церемонія буде неповною і неправильної, надамо будь-які додаткові послуги.

... А все, що залишається робити рідним і близьким у цей момент - провести якомога більше часу з померлим перед тим, як він відійде у кращий світ, крім того, зібрати рідних, друзів і близьких, та зрештою гідно попрощатися з покійним і пом'янути його.