8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Про нас

Istoria kompanii

Історія компанії

Компанія «Петро Великий» - створена, аби забезпечувати людям достойне прощання з рідними і близькими. Щоб звільнити вас від зайвих клопотів, пов'язаних із похороном, в компанії працює уважний персонал, який надає якісне і професійне обслуговування. Окрім того, у нас найбільший вибір товарів у Києві.

Так, сьогодні ми є беззаперечним лідером на ринку ритуальних послуг столиці. Але такого успіху компанія, без сумніву не досягла б без свого засновника, людини, котра не просто створила власну компанію у Києві, а й долучилася до становлення приватних ритуальних структур взагалі. А був нею Петро Пантелеймонович Погребний. У 1994 році, у непрості часи зародження та росту нашої держави, ця велика людина згуртувала навколо себе однодумців, даючи їм роботу, а тим самим і надію.

Відтак «Петро Великий» вже 22 роки успішно працює на ринку ритуальних послуг. За цей час змінювалися закони і державні керівники, одні приватні фірми зникали, а інші з'являлися. Та все ж незмінним залишилось лідерство компанії «Петро Великий», закладене ще Петром Пантелеймоновичем Погребним. Він і сам був прикладом першості, професіоналізму і якості роботи. «Горе і смуток такі ж природні, як радість і щастя, втім ми все ж працюємо у сфері особливій, що вимагає від працівників чималого вміння: співчуття, терпіння й людяності». Він пішов від нас 8 травня 2011-го року, залишивши після себе сильну компанію, згуртований колектив і налагоджену роботу.

Сьогодні справу Петра Погребного успішно продовжують його діти. Тепер вже сімейний проект «Петро Великий», не втрачаючи основ, закладених його засновником, поєднує їх із сучасними напрямками. Відтак на даному етапі наша компанія зацікавлена не тільки в розвитку власного бізнесу, але і в якості похоронних послуг у країні загалом.

Керівництво компанії – це експерт в сервісі, який надає «Петро Великий». Сьогодні компанія входить до громадських рад при Міністерстві житлового господарства, а також Міністерства охорони здоров'я. Є експертом і незалежним громадським діячем. Нинішній керівник компанії "Петро Великий" очолює Міжнародну асоціацію похоронних справ України, яка представляє нашу країну на всіх конференціях та світових виставках. Також існує благодійний фонд "Петро Великий".

Хочемо наголосити на тому, що організація ритуалу поховання під силу лише професіоналам, адже коли настають моменти відвертого страждання люди не в змозі організувати поховальний ритуал. «Петро Великий» - це більше ста фахівців, котрі завжди ретельно та якісно організують похорон від початку до фінального завершення, до ваших послуг також найбільший автопарк та широкий вибір товарів у 12-ти магазинах, розташованих по всьому Києву та області.

Довіртесь нашому багаторічному досвіду, ми знаємося на тонкощах процесу і зможемо подбати про всі деталі.