8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Переваги

5

7 причин обрати нашу ритуальну фірму

  1. Важливим є той факт, що ви співпрацюєте з ритуальною фірмою, яка вже багато років тому зарекомендувала себе як компанія високого рівня сервісу і якості послуг. Наша мета полягає в наданні компетентної допомоги і турботи у важкі хвилини життя, щоб організувати шанобливе прощання з близькою вам людиною.
  2. Ваша сім'я є нашим пріоритетом. Похорон має бути облаштований абсолютно правильно вже з першої хвилини. Ви будете працювати з професіоналами, котрі сповнені рішучості, такту і надійності, і ніколи не підведуть ваших сподівань. Нашою фірмою керують експерти ритуальних справ, а наш персонал - відповідає рівню професіоналів.
  3. Для вас важливо мати вибір. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, який буде краще відповідати конкретним потребам вашої родини за найдоступнішими цінами.
  1. Ви потребуєте відповідей на запитання. Зрозуміло, звичайна людина стикається з організацією похорону вкрай рідко і не може знати всіх тонкощів. Проте ми готові попередньо, або відразу після настання смерті рідної вам людини, допомогти вам з усіма скорботними деталями.
  2. Ви не будете самотні. Якщо ви потребуєте нашої допомоги, - для обслуговування вашої сім'ї ми доступні протягом 24-х годин на добу щодня.
  3. Ми пропонуємо професійне планування вашого прощання з близькою людиною. Відтепер вам не потрібно збирати гроші на чорний день і думати про те, хто ж про все подбає.

Плануючи похорон вже сьогодні, ви звільните близьких від зайвих проблем. Ні про що не турбуйтесь, про все подбає компанія "Петро Великий" - ваш надійний партнер і порадник.

  1. Вам необхідно буде подбати про спадщину. Оформлення спадщини це одна з послуг, яку - в тому числі - надає наша ритуальна фірма. Досвідчені юристи завжди приділять вам увагу, допоможуть у вирішенні всіх формальностей.