8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Тут ви знайдете основну та актуальну інформацію, про те, як вирішити всі необхідні питання після втрати близької людини. Порадник «Петра Великого» описав для вас крок за кроком, що робити в період між смертю та похованням померлого.

Найперше потрібно отримати лікарське свідоцтво про смерть. Цей документ видає тільки лікар. Якщо смерть настала в медичному закладі, то документ видає лікар патологоанатом у морзі при лікарні де помер пацієнт.

Якщо ж людина померла вдома, тоді необхідно викликати «швидку допомогу», лікар якої й констатує факт смерті і у нього можна отримати акт констатації смерті. Далі, на підставі акту лікар районної поліклініки повинен видати рідним лікарське свідоцтво про смерть, але це за умови, що існує медична картка померлого і смерть настала природнім шляхом.

У тому разі, коли є сумніви щодо обставин та причини смерті людини, працівник органів внутрішніх справ та лікар (фельдшер) при огляді померлого та місця події, направляють тіло на судово-медичний розтин. В такому випадку лікарське свідоцтво про смерть та довідка про причину смерті отримуються в морзі судово-медичної експертизи.

Якщо причини смерті визнали сумнівними, або ж смерть настала в разі нещасного випадку, тоді необхідно отримати дозвіл органів внутрішніх справ (за місцем "пригоди") на отримання тіла задля поховання або кремації.

Маючи вже лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого, власний паспорт та дозвіл міліції (якщо необхідно) ви можете і повинні отримати свідоцтво про смерть та витяг із державного реєстру на отримання матеріальної допомоги. Звернутися потрібно до районного відділу РАГС, або до Відділу реєстрації смерті Головного управління юстиції (Воровського, 47/14).

Втім нагадаємо, що ви не повинні займатися цим самостійно, приватна фірма «Петро Великий» допоможе вам на кожному етапі вирішення цих питань від початку до самого завершення – похорону.

Після того як будуть вирішені всі формальності, ми зможемо розпочати заключний етап підготовки, який визначає деталі похорону. А саме і в тому числі:

-Дата поховання або кремації.
-Визначення ділянки кладовища та поховання.
-Вибір домовини, хреста, вінків.
-Визначити тип релігійного обряду, або ж влаштувати похорон світським.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання: зв’яжіться з нашими фахівцями, ми консультуємо безкоштовно.

Тел. (044) 361-50-66, (096) 585-50-56