8-200 (безкоштовно з мобільного)
044 361-50-66
044 257-11-64

Гаряча лінія 24\7

Центральний офіс
м. Київ, пр. Коломийський, 20
Васильківська
  • Русский

Кремація

Kremacia 01

Що таке кремація ?

Кремація - це єдиний свого роду екологічний вид поховання, що передбачає спалення померлих швидким бездимним способом майже без запахів. Наразі в Україні кремація набуває дедалі більшого поширення.

Приготування тіла до кремації дуже схоже на традиційне поховання. Тіло померлого кладуть в звичайну труну, а відбувається власне сам процес у спеціальних печах крематорію. Під час кремації температура в печі сягає від 872 до 1092 градусів за Цельсієм і під її дією тіло розпадається на дрібні фрагменти. В залежності від печі кремація тіла дорослої людини середньої "комплекції" триває від 80 до 120 хвилин.

Оскільки кремація - процес невідворотній, перед його проведенням необхідно підготувати прощання рідних та близьких. Відтак зазвичай ритуал кремації відбувається у два етапи: традиційний ритуал прощання до кремації, і другий або наступний – поховання урни з прахом.

В Україні ви можете замовити послугу кремації в кількох містах: Києві, Одесі та Харкові. Ви, зрозуміло, можете самі займатись організацією похорону-кремації, та пізніше забрати урну з прахом, але фірма «Петро Великий» може зробити все за вас, адже це входить до повного переліку ритуальних послуг, які ми надаємо. Для проведення кремації необхідно подати такі документи:

- Свідоцтво про смерть (оригінал).
- Довідка про причину смерті (оригінал).
- Паспорт замовника.
- Довідка слідчих органів на проведення кремації (у разі насильницької смерті).

Якщо у Вас виникли додаткові запитання: зв’яжіться з нашими фахівцями, ми консультуємо безкоштовно.

тел. (044) 361-50-66.